ניהול נכסים 

אנו מנהלים הכל כולל הכל - החל מההתחלה ועד לגמר . לך כל שנותר הוא לשבת ולהירגע ולקבל את הרנטה שלך בכל חודש ובדיוק בזמן. בתוך כך לא מדובר בסיסמא אלא בניהול מתקדם ומקצועי. החל משיווק הנכס, איתור וסינון שוכרים, תהליך מו"מ עם השוכרים עד לתומו ואחזקה מלאה של הנכס מכל המשתמע מכך ובכך.

ניהול נכסים פרטי ומסחרי

שירותינו מתאימים ומותאמים עבור נכסים פרטיים ונכסים מסחריים. 

אם ברשותך נכסים פרטיים או מסחריים שירותינו הצעד החשוב ביותר שתבחר לנכסייך.

בתוך כך שירותינו מתאימים ומותאמים במחלקות החברה עבור נכסים מסחריים בין אם חברות גדולות או קטנות. 

לנו פתרונות מתקדמים בניהול נכסים מסחריים בכל ענף והתאמות אליו. 

 ניהול נכסים מתקדמים כולל את כל השירותים המיועדים והדרושים לצורך ניהול נכסים מרובים או נכס בודד בלבד.

הספצייאל שלנו להוזיל עלויות ובתוך כך לנהל ולתחזק נכסים באופן מועיל ויעיל

מה שמפנה לכם זמן פנוי ורגוע יותר להמשיך בשגרת העבודה והחיים שלכם . 

כאמור ישנם מספר צעדים בולטים וחשובים לניהול הנכס. 

ראשית אנו מציגים את הנכס להשכרה או מכירה , הכנת הסכמים בהתאם לבקשה בין אם מדובר בהשכרת הנכס או מכירתו. הכנת המסמכים הינם באופן אישי ובהתאמה מלאה לבעלי הנכס שזה אתם. בתוך כך,  טיפול והתנהלות מול גורמים שונים ורלוונטיים בסוגיית השכרת הנכס או מכירה. לצד כל אלו תחזוקת הנכס באופן שוטף. ורנטה חודשית שמגיעה אליכם בזמן ומותירה לכם פנאי ושלווה בכל יום.

ניהול נכסים פרטי ומסחרי כולל : 

השכרת נכסים

מנהל הנכסים שלנו דואג להשכיר את הדירה, הבית או כל נכס מסחרי לצרכים שונים במהירות כולל כל הערבויות הנדרשות מבעל הנכס, הצגת הדירה מפני מספר רב של דיירים וניסיון למקסם את שכר הדירה או הנכס המסחרי שלכם. 

רנטה חודשית

קבלת תשלום שכר הדירה שלך בזמן לא אמורה להיות עניין של לקוות לטוב. רואי החשבון שלנו מטפלים בכל החיובים בגין ההשכרה כחלק דומיננטי מתהליך ניהול הנכס ומפקידים את הרנטה החודשית לחשבון הבנק שלך.

שיווק נכסים

שיווק הנכס באופן שיווקי חשוב מאוד. תהליך השיווק מסייע לנו לאתר דיירים איכותיים וטובים. בתוך כך, אנו מצלמים את הנכס בצילומי HD מקצועיים לצד אפיון מפורט ומקצועי של הנכס ובאופן יצירתי בפלטפורמות לפרסום נכסים להשכרה פרטיים ומסחריים ובתוך כך לא פוסחים על דרך יצירתית לפרסם גם ברשתות החברתיות וקהילות המתעניינות בהשכרת נכסים נכסים - תוך מתן דגש לבחירה מועילה למציאת  עבור נכסייך את השוכרים המתאימים והטובים ביותר. פעולות אלו מעניקים מהירות  ביצוע יותר מהמתחרים.

תחזוקה ובדיקות 

ניהול וטיפול בכל היבט של תחזוקה ותיקון הנכס שלך, כמו גם בקשת בקשות דיירים המקובלות על הדעת. בתוך כך טיפול ותחזוקה שוטפת עונתית ובדיקות פנים-רכוש. ​​ כל אלו משחררים אותך לחלוטין מהתעסקות הגוזלת ממך דאגות וזמן יקר בנכסי ההשקעה שלך וכל נכס אשר ברשותך הזקוק לתחזוקה כחלק מניהול הנכס. בתוך כך בדיקות נכס אחת לשנה ואם נדרש בכל עונה.

תחזוקת הנכס או הנכסים בבעלותך לאורך כל תקופת השכירות ובכך מהווים הגורם המקשר בין בעל הנכס לדייר. דואגים ופותרים כל בעיה שיש לשוכר ולכל הצדדים שקט נפשי - גם לדייר וגם לבעל הנכס.

הסיכון הנמוך ביותר

מערכת סינון הדיירים מבטיחה שרק שוכרים הוגנים, ומתאימים מאוד נמצאים בנכס שלך. למעשה, מעולם לא היינו צריכים לפנות דייר. אודות לתהליך הייחודי שלנו איתור וסינון . האחריות שלנו זה הבטחון שלך.

הכנת נכסים לקראת כניסת שוכרים

אנו דואגים להעברת המונים בין השוכר בנכס 

לשוכר היוצא, דואגים לעדכן את הרשויות: חשמל, ארנונה, מים, וועד הבית ולבדוק שלא רובצים חובות לנכס שלכם. 

כמו כן, רגע לפני כניסת שוכרים/דיירים חלק מהניהול ובלתי נפרד ממנו הוא הכנת הנכס לקראתם. אנו מבצעים על ידי צוותי הניקיון שלנו ניקוי יסודי של הדירה/הנכס המסחרי או כל נכס אשר ברשותנו לניהול עבור הדיירים הנכנסים. בתוך כך, תיקונים כמו סיוד, צביעה , טיפול ברג'קטים הנדרשים לתיקון ולטיפול וכל מה שנדרש ודורש עסק בניהול נכס.

בעלי מקצוע 

כל בעיה ש"מתעוררת" בנכס פרטי או מסחרי - דירה או כל נכס אחר המנוהל בפרופרטי 365 במהלך זמני הניהול - השנה - אנו אחראים להציע לכם את בעלי המקצוע האמינים והמקצועיים ביותר שלנו במחירים מסחריים ולא פרטיים ובפיקוח ואחריותינו. כאמור, השגת בעלי מקצוע לתקלות שונות בנכס מסירה מכם דאגה וכאבי ראש. 

תחזוקת הנכס או הנכסים בבעלותך לאורך כל תקופת השכירות ובכך מהווים הגורם המקשר בין בעל הנכס לדייר. דואגים ופותרים כל בעיה שיש לשוכר ולכל הצדדים שקט נפשי - גם לדייר וגם לבעל הנכס.

מענה אנושי 24/7

מרגע התקלה בנכס שלכם, אנחנו דואגים ליידע את בעל הנכס במתרחש ולאתר לכם בעל מקצוע מהצוות שלנו. כך תקבלו מענה אמין, מהיר ומקצועי עוד ביום הפניה במחיר הגון ומסובסד.