פרופיל החברה

אנחנו מאמינים שניהול נכסים מתחיל ביחס אישי.

אנחנו כאן לדאוג  שתמשיכו את החיים שלכם ברוגע ובשלווה.

מרגע הפנייה אלינו לניהול נכס מסחרי או פרטי -  כל הבעיות שלכם בנכס מופנות אלינו - כל שאלה, כל תקלה,  24/7  אנחנו כאן לטפל ולדאוג לנכסים ולדיירים שלכם.

 

נכין את הנכס בצורה הנכונה ביותר להשכרה לקבלת שכר דירה מקסימלי, נצלם את הנכס במקצוענות, נשווק אותו בכל רשתות המדיה הקיימות כולל בין סוכני הנדל"ן שלנו שאיתם אנו עובדים -  נציג את הנכס בפני מספר רב של אנשים ונסנן עבורכם את השוכר הטוב ביותר.

 

נבקש את כל הערבויות שאתם דורשים, נחתים אותם על חוזה מתאים, נעביר את השם של השוכר החדש לכל הרשויות הנדרשות,  נבקר בנכס פעמיים בשנה לצורך בדיקת תחזוקת הנכס והמתרחש בו, כל תקלה בנכס תיענה עוד ביום הפניה והכל בשקיפות מלאה כולל דוחות על המתרחש בנכס במידת הצורך. אנחנו כאן בשביל לחסוך לכם כאבי ראש, זמן יקר וכמובן הרבה הרבה כסף.  

לאחר שנים של עבודה בשוק הנדל"ן והבנה והזדהות עם קשיים ותסכול ביום יום של בעלי הנכסים הנדרשים להתמודד עם שוכרים לא פשוטים, או תקלות לא צפויות ובתוך כך התמודדות עם ומול בעלי מקצוע שונים.  

בבעלותכם נכסים?

פרופרטי 365 מתקדמים בניהול נכסים - הבינה את הצורך בניהול מקצועי וכזה שמסיר דאגות וכאבי ראש עבור בעלי נכסים. בין אם פרטיים או מסחריים. 

אם נסתכל לאחור יחד, נוכל להעיד על התנהלות לקויה  בבחירת שוכר לא מתאים, חוזה לקוי, בעלי מקצוע לא נכונים, חודשים שהנכס עמד ריק מחוסר זמן או שיווק לקוי. בנוסף, כשיש לכם דייר בדירה עולה חשש מעליית שכר הדירה ובתוך כך לעבור שוב ושוב את התהליך המתיש הזה כל פעם מחדש בחיפוש אחר שוכר טוב שמוכן לשלם לכם את מה שהנכס שלכם שווה באמת!

10

שנים

ניסיון בניהול ותחזוקת נכסים

שנים

7

יזמות והשקעות נדל"ן 

מומחים

10

בכל מחלקות פרופרטי 365

...אתם שואלים ואנו  עונים

שקיפות אינה דרישה גסה!

אנו מפרטים עד הפרט האחרון כאן לכל שאלה יש גם תשובה 

תוכלו לפרט בהרחבה למי שירותי הניהול והתחזוקה מתאימים ?


פרופרטי 365 מתקדמים בניהול נכסים - מעניקה שירותי ניהול ותחזוקת נכסים. פרטיים ומסחריים. מענה מקצועי מקיף למגזר הפרטי והעסקי ובעבור נכסים שונים כמו: דירות, בתים פרטיים, חנויות, משרדים וכדומה. הלקוח זוכה לפתרונות מקצועיים ואיכותיים בהתאמה מושלמת לצרכיו הייחודיים. השירות כולל ניהול הנכס ואחזקה שוטפת של הנכס.
מה כוללים שירותי ניהול ואחזקת נכס ?


במקביל לניהול הנכס מתבצעת וכוללת תחזוקה כללית של המערכות המותקנות בנכס, לרבות חשמל, אינסטלציה, מצלמות, תקשורת, תיקונים קלים וכדומה.בתוך כך, אנו מתחייבים לשירות ברמה גבוהה ומענה אישי, למענה מקצועי מהיר בכל בקשה ובעיה ולמחיר תחרותי. השירות מותאם לכל נכס כך שבמקום לעבוד עם מספר חברות ואנשי מקצוע, אתם זוכים לפתרון מקיף וכולל בחברה אחת וכך אתם חוסכים הרבה זמן, כאבי ראש וכסף.
היכן ניתן לשכור את שירותיכם - אזורים בארץ ?


השירותים של פרופרטי 365 ניהול נכסים מתקדמים ניתנים בכל רחבי גוש דן ותל אביב.
באלו אזורים בארץ מחלקת ההשקעות ויזמות הנדל"ן של החברה מציעה?


בפרופרטי יצרנו מודל שמתאים להשקעות בכל רחבי הארץ . כל משקיע או יזם המעוניין להכנס למאגר המשקיעים שלנו ולקבל דיווחים בזמן אמת לדוא"ל מוזמן להירשם בעמוד יזמות והשקעות נדל"ן ולהצטרף למודל ולקבלת עדכונים לפני כולם.
האם השירות שלכם זמין תמיד לכל בעיה ?


הצוותים המקצועיים בפרופרטי 365 זמינים באזור גוש דן ותל אביב ובזמינות מידיית. ובתוך כך מתחייבים לפתרונות ביום הפניה. אנו מציעים גם מוקד מאויש אליו ניתן לפנות בכל שעה. לקוחותינו זוכים לזמינות גבוהה של נציגי השירות שלנו, אנו מטפלים בכל בעיה ובקשה במהירות ולשביעות רצונכם המלאה. כפי שלכם חשובה תחזוקת הנכס - כך אנו מייעלים ומובילים לסייע לכם במהירות וביעילות.