פרופיל החברה

אנחנו מאמינים שניהול נכסים מתחיל ביחס אישי.

אנחנו כאן לדאוג  שתמשיכו את החיים שלכם ברוגע ובשלווה.

מרגע הפנייה אלינו לניהול נכס מסחרי או פרטי -  כל הבעיות שלכם בנכס מופנות אלינו - כל שאלה, כל תקלה,  24/7  אנחנו כאן לטפל ולדאוג לנכסים ולדיירים שלכם.

 

נכין את הנכס בצורה הנכונה ביותר להשכרה לקבלת שכר דירה מקסימלי, נצלם את הנכס במקצוענות, נשווק אותו בכל רשתות המדיה הקיימות כולל בין סוכני הנדל"ן שלנו שאיתם אנו עובדים -  נציג את הנכס בפני מספר רב של אנשים ונסנן עבורכם את השוכר הטוב ביותר.

 

נבקש את כל הערבויות שאתם דורשים, נחתים אותם על חוזה מתאים, נעביר את השם של השוכר החדש לכל הרשויות הנדרשות,  נבקר בנכס פעמיים בשנה לצורך בדיקת תחזוקת הנכס והמתרחש בו, כל תקלה בנכס תיענה עוד ביום הפניה והכל בשקיפות מלאה כולל דוחות על המתרחש בנכס במידת הצורך. אנחנו כאן בשביל לחסוך לכם כאבי ראש, זמן יקר וכמובן הרבה הרבה כסף.  

לאחר שנים של עבודה בשוק הנדל"ן והבנה והזדהות עם קשיים ותסכול ביום יום של בעלי הנכסים הנדרשים להתמודד עם שוכרים לא פשוטים, או תקלות לא צפויות ובתוך כך התמודדות עם ומול בעלי מקצוע שונים.  

בבעלותכם נכסים?

פרופרטי 365 מתקדמים בניהול נכסים - הבינה את הצורך בניהול מקצועי וכזה שמסיר דאגות וכאבי ראש עבור בעלי נכסים. בין אם פרטיים או מסחריים. 

אם נסתכל לאחור יחד, נוכל להעיד על התנהלות לקויה  בבחירת שוכר לא מתאים, חוזה לקוי, בעלי מקצוע לא נכונים, חודשים שהנכס עמד ריק מחוסר זמן או שיווק לקוי. בנוסף, כשיש לכם דייר בדירה עולה חשש מעליית שכר הדירה ובתוך כך לעבור שוב ושוב את התהליך המתיש הזה כל פעם מחדש בחיפוש אחר שוכר טוב שמוכן לשלם לכם את מה שהנכס שלכם שווה באמת!

10

שנים

ניסיון בניהול ותחזוקת נכסים

שנים

7

יזמות והשקעות נדל"ן 

מומחים

10

בכל מחלקות פרופרטי 365

...אתם שואלים ואנו  עונים

שקיפות אינה דרישה גסה!

אנו מפרטים עד הפרט האחרון כאן לכל שאלה יש גם תשובה